Uitslagen Merwede Jeugdschaak Viertallentoernooi 2018 Ronde 1

POULE 1
NAAM MATCH PUNTEN BORD PUNTEN
1 Pascal 1 6 9
2 Sleeuwijk 1 3 6
3 Giessen / Linge 1 2 5
4 Dordrecht 1 1 4
POULE 2
1 Sliedrecht 1 5 10
2 Giessen/ Linge 2 4 8
3 Sleeuwijk 2 3 5
4 Sleeuwijk 3 0 1
POULE 3
1 Meerkerk 1 5 9
2 Pascal 2 4 7
3 Giessen/ Linge 3 3 6,5
4 Sliedrecht 2 0 1,5
POULE 4
1 Meerkerk 2 10 19
2 Dordrecht 2 6 6,5
3 Meerkerk 3 3 5,5
4 Pascal 3 1 5

Uitslagen Poule 1

RONDE 1 Dordrecht 1 1 3 Pascal 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Mayhan Shirali Christiaan Blom 0 1
BORD 2 (W) Frederique van der Meulen Louis Liu 0 1
BORD 3 (Z) Alexander den Otter Joshua Koers 1 0
BORD 4 (w) Rany Al Zuhairy Kristel van Middelkoop 0 1
RONDE 1 Sleeuwijk 1 3 1 Giessen / Linge 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Anne van Heelsum Robin Tenhunen 0 1
BORD 2 (W) Folker den Hollander Andre Rouwert Boer 1 0
BORD 3 (Z) Christine den Hollander Tim Versluis 1 0
BORD 4 (w) Levi Bakker Freek Couwenberg 1 0
RONDE 2 Pascal 1 3 1 Giessen / Linge 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Christiaan Blom Robin Tenhunen 1 0
BORD 2 (W) Louis Liu Andre Rouwert Boer 1 0
BORD 3 (Z) Joshua Koers Tim Versluis 1 0
BORD 4 (w) Kristel van Middelkoop Freek Couwenberg 0 1
RONDE 2 Dordrecht 1 2 2 Sleeuwijk 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Mayhan Shirali Anne van Heelsum 1 0
BORD 2 (W) Frederique van der Meulen Folker den Hollander 0 1
BORD 3 (Z) Alexander den Otter Christine den Hollander 0 1
BORD 4 (w) Rany Al Zuhairy Levi Bakker 1,0 0
RONDE 3 Sleeuwijk 1 1 3 Pascal 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Anne van Heelsum Christiaan Blom 0 1
BORD 2 (W) Folker den Hollander Louis Liu 0 1
BORD 3 (Z) Christine den Hollander Joshua Koers 0 1
BORD 4 (w) Levi Bakker Kristel van Middelkoop 1 0
RONDE 3 Giessen / Linge 1 3 1 Dordrecht 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Robin Tenhunen Mayhan Shirali 1 0
BORD 2 (W) Andre Rouwert Boer Frederique van der Meulen 1 0
BORD 3 (Z) Tim Versluis Alexander den Otter 0 1
BORD 4 (w) Freek Couwenberg Rany Al Zuhairy 1 0

Uitslagen Poule 2

RONDE 1 Sleeuwijk 3 1 3 Sleeuwijk 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Boaz Verheuvel Ivo Stoutjesdijk 0 1
BORD 2 (W) Tijs Crezé Marit Pot 0 1
BORD 3 (Z) Bauke van Heelsum Daan van Breugel 1 0
BORD 4 (w) Floris Niemandsverdriet Lennart van der Stelt 0 1
RONDE 1 Giessen / Linge  2 2 2 Sliedrecht 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Stefan Grootveld Barend van Dieren 0 1
BORD 2 (W) Boaz Donk Maurits Verhoeven 0 1
BORD 3 (Z) Christiaan van den Boomgaard Jurrian Groeneveld 1 0
BORD 4 (w) Alfie Mc Culloch Jaimy Bakker 1 0
RONDE 2 Sleeuwijk 2 0 4 Sliedrecht 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Ivo Stoutjesdijk Barend van Dieren 0 1
BORD 2 (W) Marit Pot Maurits Verhoeven 0 1
BORD 3 (Z) Daan van Breugel Jurrian Groeneveld 0 1
BORD 4 (w) Lennart van der Stelt Jaimy Bakker 0 1
RONDE 2 Sleeuwijk 3 0 4 Giessen / Linge  2 UITSLAG
BORD 1 (z) Boaz Verheuvel Stefan Grootveld 0 1
BORD 2 (W) Tijs Crezé Boaz Donk 0 1
BORD 3 (Z) Bauke van Heelsum Christiaan van den Boomgaard 0 1
BORD 4 (w) Floris Niemandsverdriet Alfie Mc Culloch 0,0 1
RONDE 3 Giessen / Linge  2 2 2 Sleeuwijk 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Stefan Grootveld Ivo Stoutjesdijk 0 1
BORD 2 (W) Boaz Donk Marit Pot 0 1
BORD 3 (Z) Christiaan van den Boomgaard Daan van Breugel 1 0
BORD 4 (w) Alfie Mc Culloch Lennart van der Stelt 1 0
RONDE 3 Sliedrecht 1 4 0 Sleeuwijk 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Barend van Dieren Boaz Verheuvel 1 0
BORD 2 (W) Maurits Verhoeven Tijs Crezé 1 0
BORD 3 (Z) Jurrian Groeneveld Bauke van Heelsum 1 0
BORD 4 (w) Jaimy Bakker Floris Niemandsverdriet 1 0

Uitslagen Poule 3

RONDE 1 Meerkerk 1 2 2 Giessen / Linge 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Thijs van Deventer Levi Frans 1 0
BORD 2 (W) Falco Blankensteijn Dennis van den Boomgaard 0 1
BORD 3 (Z) Chris van Deventer Sander van Aalsburg 0 1
BORD 4 (w)  Romee Blankensteijn Yarne Spek 1 0
RONDE 1 Sliedrecht  2 1 3 Pascal 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Maxim Gregorian Julian Rietveld 0 1
BORD 2 (W) Rafael Alberts Boaz Huisman 0 1
BORD 3 (Z) Baruch Alberts Siem de Jager 0,5 0,5
BORD 4 (w) Erik Malgasian Garron Zeewijk 0,5 0,5
RONDE 2 Giessen / Linge 3 1 3 Pascal 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Levi Frans Julian Rietveld 0 1
BORD 2 (W) Dennis van den Boomgaard Boaz Huisman 1 0
BORD 3 (Z) Sander van Aalsburg Siem de Jager 0 1
BORD 4 (w) Yarne Spek Garron Zeewijk 0 1
RONDE 2 Meerkerk 1 4 0 Sliedrecht  2 UITSLAG
BORD 1 (z) Thijs van Deventer Ricardo Veen 1 0
BORD 2 (W) Falco Blankensteijn Rafael Alberts 1 0
BORD 3 (Z) Chris van Deventer Baruch Alberts 1 0
BORD 4 (w)  Romee Blankensteijn Christina Malgasian 1,0 0
RONDE 3 Sliedrecht  2 0,5 3,5 Giessen / Linge 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Ricardo Veen Levi Frans 0,5 0,5
BORD 2 (W) Maxim Gregorian Dennis van den Boomgaard 0 1
BORD 3 (Z) Erik Malgasian Sander van Aalsburg 0 1
BORD 4 (w) Christina Malgasian Yarne Spek 0 1
RONDE 3 Pascal 2 1 3 Meerkerk 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Julian Rietveld Thijs van Deventer 1 0
BORD 2 (W) Boaz Huisman Falco Blankensteijn 0 1
BORD 3 (Z) Siem de Jager Chris van Deventer 0 1
BORD 4 (w) Garron Zeewijk  Romee Blankensteijn 0 1

Uitslagen Poule 4

RONDE 1 Meerkerk 3 0,5 7,5 Meerkerk 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Li Ya chen Max Eppinga 0 2
BORD 2 (W) Sterre Cobben Mees Eppinga 0 2
BORD 3 (Z) Britt Scheffer Jennifer de Bruin 0,5 1,5
BORD 4 (w) Jasmijn Heinenberg Shams Yaseen 0 2
RONDE 1 Pascal 3 2 6 Dordrecht 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Mare Stuij Kaan Telli / Bjorn Mol 0 2
BORD 2 (W) Eva Rietveld Alparen Aypek 0 2
BORD 3 (Z) Hannah Rietveld Matthew Terlouw 0 2
BORD 4 (w) Odette Blom Joshua Terlouw 2 0
RONDE 2 Meerkerk 2 7,5 0,5 Dordrecht 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Max Eppinga Kaan Telli 2 0
BORD 2 (W) Mees Eppinga Bjorn Mol 2 0
BORD 3 (Z) Jennifer de Bruin Alparen Aypek 1,5 0,5
BORD 4 (w) Shams Yaseen Matthew Terlouw / Joshua Terlouw 2 0
RONDE 2 Meerkerk 3 5 3 Pascal 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Li Ya chen Mare Stuij 2 0
BORD 2 (W) Sterre Cobben Eva Rietveld 2 0
BORD 3 (Z) Britt Scheffer Hannah Rietveld 1 1
BORD 4 (w) Jasmijn Heinenberg Odette Blom 0,0 2
RONDE 3 Pascal 3 0 4 Meerkerk 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Mare Stuij Max Eppinga 0 1
BORD 2 (W) Eva Rietveld Mees Eppinga 0 1
BORD 3 (Z) Hannah Rietveld Jennifer de Bruin 0 1
BORD 4 (w) Odette Blom Shams Yaseen 0 1
RONDE 3 Dordrecht 2 4 0 Meerkerk 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Kaan Telli Li Ya chen 1 0
BORD 2 (W) Björn Mol Sterre Cobben 1 0
BORD 3 (Z) Joshua Terlouw Britt Scheffer 1 0
BORD 4 (w) Matthew Terlouw Jasmijn Heinenberg 1 0

 

Dit bericht is geplaatst in Jeugd, Jeugdtoernooien 15-16, Viertallen jeugd, Viertallen-uitslagen. Bookmark de permalink.

Één reactie op Uitslagen Merwede Jeugdschaak Viertallentoernooi 2018 Ronde 1

  1. Pingback: Prachtige start tweede editie Merwede jeugdschaakcompetitie | PASCAL

Geef een reactie