Merwede Jeugdschaak 4 tallen competitie: Uitslagen avond 2

POULE 1
NAAM MATCH PUNTEN BORD PUNTEN
1 Giessen / Linge 1 5 8
2 Pascal 1 4 8
3 Sliedrecht 1 3 6
4 Sleeuwijk 1 0 2
POULE 2
1 Sleeuwijk 2 6 9
2 Giessen / Linge 2 3 7
3 Meerkerk 1 2 4
4 Dordrecht 1 1 4
POULE 3
1 Meerkerk 2 5 9,5
2 Pascal 2 4 6
3 Giessen / Linge 2 3 6,5
4 Sleeuwijk 3 0 2
POULE 4
1 Sliedrecht 2 8 15,5
2 Dordrecht 2 8 14,5
3 Meerkerk 3 6 12,5
4 Meerkerk 4 4 9
5 Pascal 3 4 8,5

Uitslagen Poule 1

RONDE 1 Pascal 1 4 0 Sleeuwijk 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Christiaan Blom Anne van Heelsum 1 0
BORD 2 (W) Louis Liu Folker den Hollander 1 0
BORD 3 (Z) Joshua Koers Christine den Hollander 1 0
BORD 4 (w) Kristel van Middelkoop Levi Bakker 1 0
RONDE 1 Giessen / Linge 1 3 1 Sliedrecht 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Robin Tenhunen Barend van Dieren 1 0
BORD 2 (W) Freek Couwenberg Maurits Verhoeven 1 0
BORD 3 (Z) Andre Rouwert Boer Jurrian Groeneveld 1 0
BORD 4 (w) Christiaan van den Boomgaard Samuel Gijsen 0 1
RONDE 2 Sleeuwijk 1 1 3 Sliedrecht 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Anne van Heelsum Barend van Dieren 0 1
BORD 2 (W) Folker den Hollander Maurits Verhoeven 0 1
BORD 3 (Z) Christine den Hollander Jurrian Groeneveld 1 0
BORD 4 (w) Levi Bakker Samuel Gijsen 0 1
RONDE 2 Pascal 1 2 2 Giessen / Linge 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Christiaan Blom Robin Tenhunen 0 1
BORD 2 (W) Louis Liu Freek Couwenberg 1 0
BORD 3 (Z) Joshua Koers Andre Rouwert Boer 0 1
BORD 4 (w) Kristel van Middelkoop Christiaan van den Boomgaard 1,0 0
RONDE 3 Giessen / Linge 1 3 1 Sleeuwijk 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Robin Tenhunen Anne van Heelsum 1 0
BORD 2 (W) Freek Couwenberg Folker den Hollander 1 0
BORD 3 (Z) Andre Rouwert Boer Christine den Hollander 0 1
BORD 4 (w) Christiaan van den Boomgaard Levi Bakker 1 0
RONDE 3 Sliedrecht 1 2 2 Pascal 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Barend van Dieren Christiaan Blom 0 1
BORD 2 (W) Maurits Verhoeven Louis Liu 1 0
BORD 3 (Z) Jurrian Groeneveld Joshua Koers 1 0
BORD 4 (w) Samuel Gijsen Kristel van Middelkoop 0 1

 

Uitslagen Poule 2

RONDE 1 Sleeuwijk 2 3 1 Dordrecht 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Ivo Stoutjesdijk Mayhan Shirali 0 1
BORD 2 (W) Marit Pot Abdulkadir Ordek 1 0
BORD 3 (Z) Daan van Breugel Rany Al Zuhairy 1 0
BORD 4 (w) Boaz Verheuvel Kaan Telli 1 0
RONDE 1 Meerkerk 1 0 4 Giessen / Linge  2 UITSLAG
BORD 1 (z) Thijs van Deventer Tim Versluis 0 1
BORD 2 (W) Falco Blankensteijn Alfie Mc Culloch 0 1
BORD 3 (Z) Chris van Deventer Boaz Donk 0 1
BORD 4 (w)  Romee Blankensteijn Jochem den Outer 0 1
RONDE 2 Dordrecht 1 2 2 Giessen / Linge  2 UITSLAG
BORD 1 (z) Mayhan Shirali Tim Versluis 1 0
BORD 2 (W) Abdulkadir Ordek Alfie Mc Culloch 0 1
BORD 3 (Z) Rany Al Zuhairy Boaz Donk 0 1
BORD 4 (w) Kaan Telli Jochem den Outer 1 0
RONDE 2 Sleeuwijk 2 3 1 Meerkerk 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Ivo Stoutjesdijk Thijs van Deventer 1 0
BORD 2 (W) Marit Pot Falco Blankensteijn 0 1
BORD 3 (Z) Daan van Breugel Chris van Deventer 1 0
BORD 4 (w) Boaz Verheuvel  Romee Blankensteijn 1,0 0
RONDE 3 Meerkerk 1 3 1 Dordrecht 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Thijs van Deventer Mayhan Shirali 0 1
BORD 2 (W) Falco Blankensteijn Abdulkadir Ordek 1 0
BORD 3 (Z) Chris van Deventer Rany Al Zuhairy 1 0
BORD 4 (w)  Romee Blankensteijn Kaan Telli 1 0
RONDE 3 Giessen / Linge  2 1 3 Sleeuwijk 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Tim Versluis Ivo Stoutjesdijk 0 1
BORD 2 (W) Alfie Mc Culloch Marit Pot 0 1
BORD 3 (Z) Boaz Donk Daan van Breugel 1 0
BORD 4 (w) Jochem den Outer Boaz Verheuvel 0 1

Uitslagen Poule 3

RONDE 1 Giessen / Linge 3 2 2 Meerkerk 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Levi Frans Max Eppinga 0 1
BORD 2 (W) Dennis van den Boomgaard Mees Eppinga 1 0
BORD 3 (Z) Sander van Aalsburg Jennifer de Bruin 1 0
BORD 4 (w) Yarne Spek Shams Yaseen 0 1
RONDE 1 Pascal 2 3 1 Sleeuwijk 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Julian Rietveld Tijs Crezé 1 0
BORD 2 (W) Boaz Huisman Bauke van Heelsum 1 0
BORD 3 (Z) Siem de Jager Floris Niemandsverdriet 1 0
BORD 4 (w) Garron Zeewijk Floris Blom 0 1
RONDE 2 Meerkerk 2 4 0 Sleeuwijk 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Max Eppinga Tijs Crezé 1 0
BORD 2 (W) Mees Eppinga Bauke van Heelsum 1 0
BORD 3 (Z) Jennifer de Bruin Floris Niemandsverdriet 1 0
BORD 4 (w) Shams Yaseen Sem van Breugel 1 0
RONDE 2 Giessen / Linge 3 1,5 2,5 Pascal 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Levi Frans Julian Rietveld 0 1
BORD 2 (W) Dennis van den Boomgaard Boaz Huisman 0,5 0,5
BORD 3 (Z) Sander van Aalsburg Siem de Jager 0 1
BORD 4 (w) Yarne Spek Garron Zeewijk 1,0 0
RONDE 3 Pascal 2 0 3,5 Meerkerk 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Julian Rietveld Max Eppinga 0 1
BORD 2 (W) Boaz Huisman Mees Eppinga 0 1
BORD 3 (Z) Siem de Jager Jennifer de Bruin 0.5 0,5
BORD 4 (w) Garron Zeewijk Shams Yaseen 0 1
RONDE 3 Sleeuwijk 3 1 3 Giessen / Linge 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Tijs Crezé Levi Frans 1 0
BORD 2 (W) Bauke van Heelsum Dennis van den Boomgaard 0 1
BORD 3 (Z) Floris Niemandsverdriet Sander van Aalsburg 0 1
BORD 4 (w) Sem van Breugel Yarne Spek 0 1

Uitslagen Poule 4

RONDE 1 Dordrecht 2 4 0 Bye UITSLAG
BORD 1 (z) Bjorn Mol Bye 1 0
BORD 2 (W) Matthew Terlouw Bye 1 0
BORD 3 (Z) Joshua Terlouw Bye 1 0
BORD 4 (w) Floris Blom Bye 1 0
RONDE 1 Sliedrecht  2 3 1 Meerkerk 4 UITSLAG
BORD 1 (z) Jaimy Bakker Marten Stuy 1 0
BORD 2 (W) Ricardo Veen Wouter van Bruchem 0 1
BORD 3 (Z) Maxim Gregorian Nour Alhamdam 1 0
BORD 4 (w) Rafael Alberts Seth van Houwelingen 1 0
RONDE 1 Meerkerk 3 1,5 2,5  Pascal 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Li Ya chen Odette Blom 0 1
BORD 2 (W) Sterre Cobben Mare Stuij 1 0
BORD 3 (Z) Britt Scheffer Eva Rietveld 0,5 0,5
BORD 4 (w) Jasmijn Heinenberg Hannah Rietveld 0 1
RONDE 2 Bye 0 4  Pascal 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Bye Odette Blom 0 1
BORD 2 (W) Bye Mare Stuij 0 1
BORD 3 (Z) Bye Eva Rietveld 0 1
BORD 4 (w) Bye Hannah Rietveld 0 1
RONDE 2 Meerkerk 4 0,5 3,5 Meerkerk 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Marten Stuy Li Ya chen 0 1
BORD 2 (W) Wouter van Bruchem Sterre Cobben 0 1
BORD 3 (Z) Reem Alhamdam Britt Scheffer 0,5 0,5
BORD 4 (w) Maxim Gregorian Jasmijn Heinenberg 0 1
RONDE 2 Dordrecht 2 1 3 Sliedrecht  2 UITSLAG
BORD 1 (z) Bjorn Mol Jaimy Bakker 0 1
BORD 2 (W) Matthew Terlouw Ricardo Veen 0 1
BORD 3 (Z) Joshua Terlouw Baruch Alberts 0,5 0,5
BORD 4 (w) Floris Blom Seth van Houwelingen 0,5 0,5
RONDE 3 Sliedrecht  2 4 0 Bye UITSLAG
BORD 1 (z) Jaimy Bakker Bye 1
BORD 2 (W) Ricardo Veen Bye 1
BORD 3 (Z) Baruch Alberts Bye 1
BORD 4 (w) Seth van Houwelingen Bye 1
RONDE 3 Meerkerk 3 1 3 Dordrecht 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Li Ya chen Bjorn Mol 0 1
BORD 2 (W) Sterre Cobben Matthew Terlouw 1 0
BORD 3 (Z) Britt Scheffer Joshua Terlouw 0 1
BORD 4 (w) Jasmijn Heinenberg Floris Blom 0 1
RONDE 3 Pascal 3 0,5 3,5 Meerkerk 4 UITSLAG
BORD 1 (z) Odette Blom Marten Stuy 0 1
BORD 2 (W) Mare Stuij Nour Alhamdam 0,5 0,5
BORD 3 (Z) Eva Rietveld Reem Alhamdam 0 1
BORD 4 (w) Hannah Rietveld Rafael Alberts 0 1
RONDE 4 Bye 0 4 Meerkerk 4 UITSLAG
BORD 1 (z) Bye Marten Stuy 0 1
BORD 2 (W) Bye Nour Alhamdam 0 1
BORD 3 (Z) Bye Reem Alhamdam 0 1
BORD 4 (w) Bye Rafael Alberts 0 1
RONDE 4 Dordrecht 2 2,5 1,5 Pascal 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Bjorn Mol Odette Blom 0,5 0,5
BORD 2 (W) Matthew Terlouw Mare Stuij 1 0
BORD 3 (Z) Joshua Terlouw Eva Rietveld 0 1
BORD 4 (w) Floris Blom Hannah Rietveld 1 0
RONDE 4 Sliedrecht  2 1,5 2,6 Meerkerk 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Jaimy Bakker Li Ya chen 0 1
BORD 2 (W) Ricardo Veen Sterre Cobben 1 0
BORD 3 (Z) Maxim Gregorian Britt Scheffer 0 1
BORD 4 (w) Baruch Alberts Jasmijn Heinenberg 0,5 0,6
RONDE 5 Meerkerk 3 4 0 Bye UITSLAG
BORD 1 (z) Li Ya chen Bye 1 0
BORD 2 (W) Sterre Cobben Bye 1 0
BORD 3 (Z) Britt Scheffer Bye 1 0
BORD 4 (w) Jasmijn Heinenberg Bye 1 0
RONDE 5 Pascal 3 0 4 Sliedrecht  2 UITSLAG
BORD 1 (z) Odette Blom Jaimy Bakker 0 1
BORD 2 (W) Mare Stuij Ricardo Veen 0 1
BORD 3 (Z) Eva Rietveld Maxim Gregorian 0 1
BORD 4 (w) Hannah Rietveld Seth van Houwelingen 0 1
RONDE 5 Meerkerk 4 0 4 Dordrecht 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Wouter van Bruchem Bjorn Mol 0 1
BORD 2 (W) Nour Alhamdam Matthew Terlouw 0 1
BORD 3 (Z) Reem Alhamdam Joshua Terlouw 0 1
BORD 4 (w) Baruch Alberts Floris Blom 0 1

 

Dit bericht is geplaatst in Jeugd, Viertallen-uitslagen. Bookmark de permalink.

Één reactie op Merwede Jeugdschaak 4 tallen competitie: Uitslagen avond 2

  1. Pingback: Een warme tweede speelavond van de Merwede jeugdschaakcompetitie: Van een lekke band naar een chipsmoment | PASCAL

Geef een reactie