Uitslagen slotavond Merwede JeugdSchaak Viertallencompetitie 2018

POULE 1
NAAM MATCH PUNTEN BORD PUNTEN
1 Giessen / Linge 1 5 9,5
2 Sliedrecht 1 4 7
3 Pascal 1 3 6,5
4 Sleeuwijk 2 0 1
POULE 2
1 Meerkerk 1 4 7
2 Sleeuwijk 1 4 7
3 Meerkerk 2 2 5
4 Giessen / Linge  2 2 5
POULE 3
1 Giessen / Linge 3 6 9,5
2 Dordrecht 1 3 6
3 Pascal 2 3 6
4 Sliedrecht  2 0 2,5
POULE 4
1 Sleeuwijk 3 9 15
2 Meerkerk 3 5 10,5
3 Meerkerk 4 4 7
4 Pascal 3 2 7,5

Uitslagen Poule 1

RONDE 1 Sleeuwijk 2 0 4 Giessen / Linge 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Ivo Stoutjesdijk Robin Tenhunen 0 1
BORD 2 (W) Marit Pot Freek Couwenberg 0 1
BORD 3 (Z) Daan van Breugel Andre Rouwert Boer 0 1
BORD 4 (w) Michael Verschoor Christiaan van den Boomgaard 0 1
RONDE 1 Sliedrecht 1 2 2 Pascal 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Barend van Dieren Christiaan Blom 1 0
BORD 2 (W) Maurits Verhoeven Louis Liu 1 0
BORD 3 (Z) Jurrian Groeneveld Joshua Koers 0 1
BORD 4 (w) Jaimy Bakker Kristel van Middelkoop 0 1
RONDE 2 Giessen / Linge 1 3,5 0,5 Pascal 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Robin Tenhunen Christiaan Blom 0,5 0,5
BORD 2 (W) Freek Couwenberg Louis Liu 1 0
BORD 3 (Z) Andre Rouwert Boer Joshua Koers 1 0
BORD 4 (w) Christiaan van den Boomgaard Kristel van Middelkoop 1 0
RONDE 2 Sleeuwijk 2 1 3 Sliedrecht 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Ivo Stoutjesdijk Barend van Dieren 1 0
BORD 2 (W) Marit Pot Maurits Verhoeven 0 1
BORD 3 (Z) Daan van Breugel Jurrian Groeneveld 0 1
BORD 4 (w) Michael Verschoor Samuel Gijsen 0,0 1
RONDE 3 Sliedrecht 1 2 2 Giessen / Linge 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Barend van Dieren Robin Tenhunen 1 0
BORD 2 (W) Maurits Verhoeven Freek Couwenberg 1 0
BORD 3 (Z) Samuel Gijsen Andre Rouwert Boer 0 1
BORD 4 (w) Jaimy Bakker Christiaan van den Boomgaard 0 1
RONDE 3 Pascal 1 4 0 Sleeuwijk 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Christiaan Blom Ivo Stoutjesdijk 1 0
BORD 2 (W) Louis Liu Marit Pot 1 0
BORD 3 (Z) Joshua Koers Daan van Breugel 1 0
BORD 4 (w) Kristel van Middelkoop Michael Verschoor 1 0

Poule 2

RONDE 1 Meerkerk 2 1 3 Meerkerk 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Max Eppinga Thijs van Deventer 0 1
BORD 2 (W) Mees Eppinga Falco Blankensteijn 1 0
BORD 3 (Z) Jennifer de Bruin Chris van Deventer 0 1
BORD 4 (w) Shams Yaseen  Romee Blankensteijn 0 1
RONDE 1 Giessen / Linge  2 2 2 Sleeuwijk 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Tim Versluis Anne van Heelsum 1 0
BORD 2 (W) Alfie Mc Culloch Folker den Hollander 0 1
BORD 3 (Z) Boaz Donk Christine den Hollander 1 0
BORD 4 (w) Stefan Grootveld Levi Bakker 0 1
RONDE 2 Meerkerk 1 2 2 Sleeuwijk 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Thijs van Deventer Anne van Heelsum 0 1
BORD 2 (W) Falco Blankensteijn Folker den Hollander 1 0
BORD 3 (Z) Chris van Deventer Christine den Hollander 0 1
BORD 4 (w)  Romee Blankensteijn Levi Bakker 1 0
RONDE 2 Meerkerk 2 3 1 Giessen / Linge  2 UITSLAG
BORD 1 (z) Max Eppinga Tim Versluis 1 0
BORD 2 (W) Mees Eppinga Alfie Mc Culloch 1 0
BORD 3 (Z) Jennifer de Bruin Boaz Donk 0 1
BORD 4 (w) Shams Yaseen Stefan Grootveld 1,0 0
RONDE 3 Giessen / Linge  2 2 2 Meerkerk 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Tim Versluis Thijs van Deventer 0 1
BORD 2 (W) Alfie Mc Culloch Falco Blankensteijn 1 0
BORD 3 (Z) Boaz Donk Chris van Deventer 1 0
BORD 4 (w) Stefan Grootveld  Romee Blankensteijn 0 1
RONDE 3 Sleeuwijk 1 3 1 Meerkerk 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Anne van Heelsum Max Eppinga 1 0
BORD 2 (W) Folker den Hollander Mees Eppinga 0 1
BORD 3 (Z) Christine den Hollander Jennifer de Bruin 1 0
BORD 4 (w) Levi Bakker Shams Yaseen 1 0

Poule 3

RONDE 1 Dordrecht 1 2 2 Pascal 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Mayhan Shirali Julian Rietveld 1 0
BORD 2 (W) Alexander den Otter Boaz Huisman 1 0
BORD 3 (Z) Frederique van der Meulen Odette Blom 0 1
BORD 4 (w) Matthew Terlouw Garron Zeewijk 0 1
RONDE 1 Sliedrecht  2 0,5 3,5 Giessen / Linge 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Ricardo Veen Levi Frans 0,5 0,5
BORD 2 (W) Seth van Houwelingen Mannes Nieuwenhuis 0 1
BORD 3 (Z) Rafael Alberts Sander van Aalsburg 0 1
BORD 4 (w) Baruch Alberts Jan van Heukelum 0 1
RONDE 2 Pascal 2 1 3 Giessen / Linge 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Julian Rietveld Levi Frans 1 0
BORD 2 (W) Boaz Huisman Mannes Nieuwenhuis 0 1
BORD 3 (Z) Odette Blom Sander van Aalsburg 0 1
BORD 4 (w) Garron Zeewijk Jan van Heukelum 0 1
RONDE 2 Dordrecht 1 3 1 Sliedrecht  2 UITSLAG
BORD 1 (z) Mayhan Shirali Ricardo Veen 1 0
BORD 2 (W) Alexander den Otter Seth van Houwelingen 1 0
BORD 3 (Z) Kaan Telli Rafael Alberts 0 1
BORD 4 (w) Joshua Terlouw Baruch Alberts 1,0 0
RONDE 3 Sliedrecht  2 1 3 Pascal 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Ricardo Veen Julian Rietveld 0,5 0,5
BORD 2 (W) Seth van Houwelingen Boaz Huisman 0,5 0,5
BORD 3 (Z) Rafael Alberts Odette Blom 0 1
BORD 4 (w) Baruch Alberts Garron Zeewijk 0 1
RONDE 3 Giessen / Linge 3 3 1 Dordrecht 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Levi Frans Frederique van der Meulen 0 1
BORD 2 (W) Mannes Nieuwenhuis Kaan Telli 1 0
BORD 3 (Z) Sander van Aalsburg Joshua Terlouw 1 0
BORD 4 (w) Jan van Heukelum Matthew Terlouw 1 0

Poule 4

RONDE 1 Pascal 3 1,5 2,5 Sleeuwijk 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Floris Blom Boaz Verheuvel 0,5 0,5
BORD 2 (W) Mare Stuij Tijs Crezé 0 1
BORD 3 (Z) Eva Rietveld Bauke van Heelsum 1 0
BORD 4 (w) Hannah Rietveld  Thomas Verschoor 0 1
RONDE 1 Meerkerk 3 3 1 Meerkerk 4 UITSLAG
BORD 1 (z) Li Ya chen Wouter van Bruchem 1 0
BORD 2 (W) Sterre Cobben Marten Stuy 1 0
BORD 3 (Z) Britt Scheffer Reem Alhamdam 0 1
BORD 4 (w) Jasmijn Heinenberg Nour Alhamdam 1 0
RONDE 2 Sleeuwijk 3 3,5 0,5 Meerkerk 4 UITSLAG
BORD 1 (z) Boaz Verheuvel Wouter van Bruchem 1 0
BORD 2 (W) Tijs Crezé Marten Stuy 0,5 0,5
BORD 3 (Z) Bauke van Heelsum Reem Alhamdam 1 0
BORD 4 (w)  Thomas Verschoor Sem van Breugel 1 0
RONDE 2 Pascal 3 1 3 Meerkerk 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Floris Blom Li Ya chen 0 1
BORD 2 (W) Mare Stuij Sterre Cobben 0 1
BORD 3 (Z) Eva Rietveld Britt Scheffer 0 1
BORD 4 (w) Hannah Rietveld Jasmijn Heinenberg 1,0 0
RONDE 3 Meerkerk 3 1 3 Sleeuwijk 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Li Ya chen Boaz Verheuvel 0 1
BORD 2 (W) Sterre Cobben Tijs Crezé 1 0
BORD 3 (Z) Britt Scheffer Bauke van Heelsum 0 1
BORD 4 (w) Jasmijn Heinenberg  Thomas Verschoor 0 1
RONDE 3 Meerkerk 4 3 1 Pascal 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Wouter van Bruchem Floris Blom 1 0
BORD 2 (W) Marten Stuy Mare Stuij 1 0
BORD 3 (Z) Reem Alhamdam Eva Rietveld 1 0
BORD 4 (w) Sem van Breugel Hannah Rietveld 0 1
RONDE 4 Sleeuwijk 3 2 2 Pascal 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Boaz Verheuvel Floris Blom 1 0
BORD 2 (W) Tijs Crezé Mare Stuij 0 1
BORD 3 (Z) Bauke van Heelsum Eva Rietveld 0 1
BORD 4 (w)  Thomas Verschoor Hannah Rietveld 1 0
RONDE 1 Meerkerk 4 2,5 1,5 Meerkerk 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Marten Stuy Li Ya chen 1 0
BORD 2 (W) Wouter van Bruchem Sterre Cobben 0 1
BORD 3 (Z) Nour Alhamdam Britt Scheffer 1 0
BORD 4 (w) Baruch Alberts Jasmijn Heinenberg 0,5 0,5
RONDE 2 Pascal 3 2 2 Meerkerk 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Floris Blom Li Ya chen 0 1
BORD 2 (W) Mare Stuij Sterre Cobben 0 1
BORD 3 (Z) Eva Rietveld Britt Scheffer 1 0
BORD 4 (w) Hannah Rietveld Sem van Breugel 1 0
RONDE 5 Sleeuwijk 3 4 0 Meerkerk 4 UITSLAG
BORD 1 (z) Boaz Verheuvel Marten Stuy 1 0
BORD 2 (W) Tijs Crezé Wouter van Bruchem 1 0
BORD 3 (Z) Bauke van Heelsum Nour Alhamdam 1 0
BORD 4 (w)  Thomas Verschoor Baruch Alberts 1,0 0

Dit bericht is geplaatst in Jeugd, Viertallen-uitslagen. Bookmark de permalink.

2 Responses to Uitslagen slotavond Merwede JeugdSchaak Viertallencompetitie 2018

  1. Pingback: Slotavond van de Merwede Jeugdcompetitie: het water dat bleef stromen! | PASCAL

  2. Pingback: Slotavond van de Merwede Jeugdcompetitie: het water dat bleef stromen! | Schaakvereniging Sliedrecht

Geef een reactie