Viertallen uitslagen

Hier staan de uitslagen van alle speelavonden voor zover gespeeld van de Viertallencompetitie voor de jeugd van regioverenigingen van de Drechtstreek en Alblasserwaard.

Uitslagen Avond 1:

POULE 1 Finalepunten
NAAM MATCH PUNTEN BORD PUNTEN
1 Pascal 1 6 10 100
2 Giessen / Linge 1 4 7 95
3 Sliedrecht  1 2 5 90
4 Meerkerk 1 0 2 85
POULE 2
1 Camphusianum 1 4 8,5 80
2 Giessen / Linge 2 5 8 75
3 Sleeuwijk 1 2 4 70
4 Meerkerk 2 1 3,5 65
POULE 3
1 Dordrecht 1 6 10 60
2 Sleeuwijk 2 3 5 55
3 Pascal 2 2 5 50
4 Gessen / Linge 3 1 4 45
POULE 4
1 Sliedrecht 2 8 14 40
2 Meerkerk 3 6 11 35
3 Merwede 1 6 10,5 30
4 Meerkerk 4 2 7 25
5 Giessen / Linge  4 2 5,5 20

Uitslagen:

Poule 1:

RONDE 1 Meerkerk 1 1 3 Giessen / Linge 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Mees eppinga Robin  Tenhunen 0 1
BORD 2 (W) Thijs van deventer Christiaan van den Boomgaard 0 1
BORD 3 (Z) Max eppinga Andre  Rouwert Boer 1 0
BORD 4 (w) Romee blankensteijn Freek Couwenberg 0 1
RONDE 1 Sliedrecht  1 1 3 Pascal 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Barend van Dieren Louis Liu 0 1
BORD 2 (W) Maxim Gregorian Joshua Koers 0 1
BORD 3 (Z) Jaimy Bakker Kristel van Middelkoop 0 1
BORD 4 (w) Willem Theunisse Odette Blom 1 0
RONDE 2 Giessen / Linge 1 1 3 Pascal 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Robin  Tenhunen Christiaan Blom 0 1
BORD 2 (W) Christiaan van den Boomgaard Louis Liu 0 1
BORD 3 (Z) Andre  Rouwert Boer Joshua Koers 0 1
BORD 4 (w) Freek Couwenberg Kristel van Middelkoop 1 0
RONDE 2 Meerkerk 1 1 3 Sliedrecht  1 UITSLAG
BORD 1 (z) Mees eppinga Barend van Dieren 0 1
BORD 2 (W) Thijs van deventer Maxim Gregorian 1 0
BORD 3 (Z) Max eppinga Jaimy Bakker 0 1
BORD 4 (w) Romee blankensteijn Willem Theunisse 0,0 1
RONDE 3 Sliedrecht  1 1 3 Giessen / Linge 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Barend van Dieren Robin  Tenhunen 0 1
BORD 2 (W) Maxim Gregorian Christiaan van den Boomgaard 0 1
BORD 3 (Z) Jaimy Bakker Andre  Rouwert Boer 0 1
BORD 4 (w) Willem Theunisse Freek Couwenberg 1 0
RONDE 3 Pascal 1 4 0 Meerkerk 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Christiaan Blom Mees eppinga 1 0
BORD 2 (W) Louis Liu Thijs van deventer 1 0
BORD 3 (Z) Kristel van Middelkoop Max eppinga 1 0
BORD 4 (w) Odette Blom Romee blankensteijn 1 0

Poule 2:

RONDE 1 Giessen / Linge 2 3 1 Sleeuwijk 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Dennis van den Boogaard Anne van Heelsum 1 0
BORD 2 (W) Corne de Goeij Christine den Hollander 1 0
BORD 3 (Z) Martijn van Houwelingen Marit Pot 0 1
BORD 4 (w) Christiaan Blom Ivo Stoutjesdijk 1 0
RONDE 1 Camphusianum 1 3,5 0,5 Meerkerk 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Joran van Eijl Shams yaseen 1 0
BORD 2 (W) Maarten Hartkoren Sterre cobben 0,5 0,5
BORD 3 (Z) Jan van Heukelum Li ya chen 1 0
BORD 4 (w) Sjoerd Reinhoudt Evi kers 1 0
RONDE 2 Sleeuwijk 1 3 1 Meerkerk 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Anne van Heelsum Shams yaseen 1 0
BORD 2 (W) Christine den Hollander Sterre cobben 0 1
BORD 3 (Z) Marit Pot Li ya chen 1 0
BORD 4 (w) Ivo Stoutjesdijk Evi kers 1 0
RONDE 2 Giessen / Linge 2 3 1 Camphusianum 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Dennis van den Boogaard Joran van Eijl 1 0
BORD 2 (W) Corne de Goeij Maarten Hartkoren 1 0
BORD 3 (Z) Martijn van Houwelingen Jan van Heukelum 1 1
BORD 4 (w) Odette Blom Sjoerd Reinhoudt 0,0 0
1
RONDE 3 Camphusianum 1 4 0 Sleeuwijk 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Joran van Eijl Anne van Heelsum 1 0
BORD 2 (W) Maarten Hartkoren Christine den Hollander 1 0
BORD 3 (Z) Jan van Heukelum Marit Pot 1 0
BORD 4 (w) Sjoerd Reinhoudt Ivo Stoutjesdijk 1 0
RONDE 3 Meerkerk 2 2 2 Giessen / Linge 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Shams yaseen Dennis van den Boogaard 0 1
BORD 2 (W) Sterre cobben Corne de Goeij 1 0
BORD 3 (Z) Li ya chen Martijn van Houwelingen 1 0
BORD 4 (w) Evi kers Joashua Koers 0 1

Poule 3:

RONDE 1 Sleeuwijk 2 0 4 Dordrecht 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Rik van Dijk Alexander den Otter 0 1
BORD 2 (W) Tijs Crezee Rany al Zuhairy 0 1
BORD 3 (Z) Michael Verschoor Björn Mol 0 1
BORD 4 (w) Thomas Verschoor Bastiaan Visser 0 1
RONDE 1 Pascal 2 2 2 Gessen / Linge 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Boaz Huisman Levi  Frans 1 0
BORD 2 (W) Floris Blom Jochem den Outer 0 1
BORD 3 (Z) Garron Zeewijk Sander van Aalsburg 0 1
BORD 4 (w) Damian van Drieberge N.O. 1 0
RONDE 2 Dordrecht 1 3 1 Gessen / Linge 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Alexander den Otter Levi  Frans 0 1
BORD 2 (W) Rany al Zuhairy Jochem den Outer 1 0
BORD 3 (Z) Björn Mol Sander van Aalsburg 1 0
BORD 4 (w) Bastiaan Visser Lukas den Haan 1 0
RONDE 2 Sleeuwijk 2 2 2 Pascal 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Rik van Dijk Boaz Huisman 0 1
BORD 2 (W) Tijs Crezee Misha Roukhadze 0 1
BORD 3 (Z) Michael Verschoor Garron Zeewijk 1 0
BORD 4 (w) Thomas Verschoor Damian van Drieberge 1,0 0
RONDE 3 Pascal 2 1 3 Dordrecht 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Garron Zeewijk Alexander den Otter 0 1
BORD 2 (W) Misha Roukhadze Rany al Zuhairy 1 0
BORD 3 (Z) Damian van Drieberge Björn Mol 0 1
BORD 4 (w) Boaz Huisman Bastiaan Visser 0 1
RONDE 3 Gessen / Linge 3 1 3 Sleeuwijk 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Levi  Frans Rik van Dijk 1 0
BORD 2 (W) Jochem den Outer Tijs Crezee 0 1
BORD 3 (Z) Sander van Aalsburg Michael Verschoor 0 1
BORD 4 (w) Floris Blom Thomas Verschoor 0 1

 

Poule 4:

RONDE 1 Meerkerk 4 4 0 Bye UITSLAG
BORD 1 (z) Milou rasink Bye 1
BORD 2 (W) Britt scheffers Bye 1
BORD 3 (Z) Rachel van t hoen Bye 1
BORD 4 (w) Jarco van capellerveen Bye 1
RONDE 1 Meerkerk 3 1 3 Sliedrecht 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Wouter van bruchem Julian van Dieen 1 0
BORD 2 (W) Reem alhamdan Ricardo Veen 0 1
BORD 3 (Z) Nour alhamdan Jaco Kruidenier 0 1
BORD 4 (w) Jasmijn heinenberg Erik Malgasian 0 1
RONDE 1 Giessen / Linge  4 1 3  Merwede 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Bart van Lier Eke  Dieleman 1 0
BORD 2 (W) Maxim Mahu Laurens van Baalen 0 1
BORD 3 (Z) Yarne  Spek Joaz Berkhouwer 0 1
BORD 4 (w) Thijs  Muilwijk Christina Malgasian 0 1
RONDE 2 Bye 0 4  Merwede 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Bye Eke  Dieleman 0 1
BORD 2 (W) Bye Laurens van Baalen 0 1
BORD 3 (Z) Bye Joaz Berkhouwer 0 1
BORD 4 (w) Bye Christina Malgasian 0 1
RONDE 2 Sliedrecht 2 3,5 0,5 Giessen / Linge  4 UITSLAG
BORD 1 (z) Julian van Dieen Bart van Lier 1 0
BORD 2 (W) Ricardo Veen Maxim Mahu 1 0
BORD 3 (Z) Jaco Kruidenier Yarne  Spek 1 0
BORD 4 (w) Erik Malgasian Thijs  Muilwijk 0,5 0,5
RONDE 2 Meerkerk 4 1 3 Meerkerk 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Milou rasink Wouter van bruchem 0 1
BORD 2 (W) Britt scheffers Reem alhamdan 0,5 0,5
BORD 3 (Z) Rachel van t hoen Nour alhamdan 0,5 0,5
BORD 4 (w) Jarco van capellerveen Jasmijn heinenberg 0 1
RONDE 3 Meerkerk 3 4 0 Bye UITSLAG
BORD 1 (z) Wouter van bruchem Bye 1 0
BORD 2 (W) Reem alhamdan Bye 1 0
BORD 3 (Z) Nour alhamdan Bye 1 0
BORD 4 (w) Jasmijn heinenberg Bye 1 0
RONDE 3 Giessen / Linge  4 3 1 Meerkerk 4 UITSLAG
BORD 1 (z) Bart van Lier Milou rasink 0 1
BORD 2 (W) Maxim Mahu Britt scheffers 1 0
BORD 3 (Z) Yarne  Spek Rachel van t hoen 1 0
BORD 4 (w) Thijs  Muilwijk Jarco van capellerveen 1 0
RONDE 3 Merwede 1 0,5 3,5 Sliedrecht 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Eke  Dieleman Julian van Dieen 0 1
BORD 2 (W) Laurens van Baalen Ricardo Veen 0 1
BORD 3 (Z) Joaz Berkhouwer Jaco Kruidenier 0 1
BORD 4 (w) Christina Malgasian Erik Malgasian 0,5 0,5
RONDE 4 Bye 0 4 Sliedrecht 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Bye Julian van Dieen 0 1
BORD 2 (W) Bye Ricardo Veen 0 1
BORD 3 (Z) Bye Jaco Kruidenier 0 1
BORD 4 (w) Bye Erik Malgasian 0 1
RONDE 4 Meerkerk 4 1 3 Merwede 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Milou rasink Eke  Dieleman 0 1
BORD 2 (W) Britt scheffers Laurens van Baalen 1 0
BORD 3 (Z) Rachel van t hoen Joaz Berkhouwer 0 1
BORD 4 (w) Jarco van capellerveen Christina Malgasian 0 1
RONDE 4 Meerkerk 3 3 1 Giessen / Linge  4 UITSLAG
BORD 1 (z) Wouter van bruchem Bart van Lier 1 0
BORD 2 (W) Reem alhamdan Maxim Mahu 1 0
BORD 3 (Z) Nour alhamdan Yarne  Spek 1 0
BORD 4 (w) Jasmijn heinenberg Thijs  Muilwijk 0 1