Eindstand 2e avond Regio 4-tallen competitie + individuele uitslagen

Het was weer een mooie avond, die tweede avond van de Regio 4-tallen competitie. Hetverslag volgt nog.  Inmiddels doen 18 teams mee! Hieronder de eindstanden in de poules en de individuele uitslagen.  Op 15 december de finale avond met vele prijzen.

POULE 1
NAAM BORDPUNTEN MP PUNTEN
1 Sliedrecht 1 8 5
2 Dordrecht 1 6 3
3 Giessen / Linge 1 6 3
4 Sleeuwijk 1 4 1
POULE 2
1 Pascal 1 11 6
2 Sleeuwijk 3 5 3
3 Dordrecht 2 5 2
4 Giessen / Linge 2 3 1
POULE 3a
1 Pascal 2 11 6
2 Sleeuwijk 2 6 3
3 Meerkerk 2 5,5 3
4 Meerkerk 3 1,5 0
POULE 3b
1 Meerkerk 1 10 6
2 Sliedrecht 2 8,5 5
3 Pascal 3 6 3
4 Sleeuwijk 4 6 2
5 Giessen / Linge 3 4,5 2
6 Meerkerk 4 1 0

Individuele uitslagen

Groep 1

RONDE 1 Sliedrecht 1 2 2 Giessen / Linge 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Barend van Dieren Robin Tenhunen 0 1
BORD 2 (W) Maurits Verhoeven Andre Rouwert Boer 1 0
BORD 3 (Z) Jurrian Groeneveld Tim Versluis 0 1
BORD 4 (w) Samuel Gijsen Freek Couwenberg 1 0
RONDE 1 Dordrecht 1 3 1 Sleeuwijk 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Mayhan Shirali Anne van Heelsum 1 0
BORD 2 (W) Frederique van der Meulen Daniel van Andel 1 0
BORD 3 (Z) Alexander den Otter Ivo Stoutjesdijk 1 0
BORD 4 (w) Kaan Telli Boaz Verheuvel 0 1
RONDE 2 Giessen / Linge 1 2 2 Sleeuwijk 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Robin Tenhunen Anne van Heelsum 1 0
BORD 2 (W) Andre Rouwert Boer Daniel van Andel 1 0
BORD 3 (Z) Tim Versluis Ivo Stoutjesdijk 0 1
BORD 4 (w) Stefan Grootveld Boaz Verheuvel 0 1
RONDE 2 Sliedrecht 1 3 1 Dordrecht 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Barend van Dieren Mayhan Shirali 0 1
BORD 2 (W) Maurits Verhoeven Frederique van der Meulen 1 0
BORD 3 (Z) Jurrian Groeneveld Alexander den Otter 1 0
BORD 4 (w) Samuel Gijsen Kaan Telli 1,0 0
RONDE 3 Dordrecht 1 2 2 Giessen / Linge 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Mayhan Shirali Robin Tenhunen 0 1
BORD 2 (W) Frederique van der Meulen Andre Rouwert Boer 0 1
BORD 3 (Z) Alexander den Otter Freek Couwenberg 1 0
BORD 4 (w) Kaan Telli Stefan Grootveld 1 0
RONDE 3 Sleeuwijk 1 1 3 Sliedrecht 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Anne van Heelsum Barend van Dieren 0 1
BORD 2 (W) Daniel van Andel Maurits Verhoeven 0 1
BORD 3 (Z) Ivo Stoutjesdijk Jurrian Groeneveld 1 0
BORD 4 (w) Boaz Verheuvel Samuel Gijsen 0 1

Groep 2

RONDE 1 Pascal 1 3 1 Giessen / Linge 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Geert Brandt Boaz Donk 1 0
BORD 2 (W) Sander Kosten Christiaan van den Boomgaart 1 0
BORD 3 (Z) Julian Rietveld Levi Frans 1 0
BORD 4 (w) Christiaan Blom Alfie van Culloch 0 1
RONDE 1 Sleeuwijk 3 3 1 Dordrecht 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Folker den Hollander Rany Al Zuhairy 0 1
BORD 2 (W) Christine den Hollander Sven Hamberg 1 0
BORD 3 (Z) Marit Pot Teije van der Zee 1 0
BORD 4 (w) Rik van Dijk Bjorn Mol 1 0
RONDE 2 Giessen / Linge 2 0 4 Dordrecht 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Boaz Donk Sven Hamberg 0 1
BORD 2 (W) Christiaan van den Boomgaart Rany Al Zuhairy 0 1
BORD 3 (Z) Levi Frans Teije van der Zee 0 1
BORD 4 (w) Sven Hol Jan van der Zee 0 1
RONDE 2 Pascal 1 4 0 Sleeuwijk 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Geert Brandt Folker den Hollander 1 0
BORD 2 (W) Sander Kosten Christine den Hollander 1 0
BORD 3 (Z) Julian Rietveld Marit Pot 1 0
BORD 4 (w) Christiaan Blom Rik van Dijk 1,0 0
RONDE 3 Sleeuwijk 3 2 2 Giessen / Linge 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Folker den Hollander Boaz Donk 1 0
BORD 2 (W) Christine den Hollander Christiaan van den Boomgaart 0 1
BORD 3 (Z) Marit Pot Alfie van Culloch 0 1
BORD 4 (w) Rik van Dijk Sven Hol 1 0
RONDE 3 Dordrecht 2 0 4 Pascal 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Sven Hamberg Geert Brandt 0 1
BORD 2 (W) Teije van der Zee Sander Kosten 0 1
BORD 3 (Z) Jan van der Zee Julian Rietveld 0 1
BORD 4 (w) Bjorn Mol Christiaan Blom 0 1

 

Groep 3a

RONDE 1 Meerkerk 3 1,5 2,5 Meerkerk 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Martijn van Zandwijk Stijn Parisi 0 1
BORD 2 (W) Wouter van Bruchem Mees Eppinga 0 1
BORD 3 (Z) Evi Kers Chris van Deventer 0,5 0,5
BORD 4 (w) Shams Yaseen Stan Bakhuizen 1 0
RONDE 1 Pascal 2 4 0 Sleeuwijk 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Joshua Koers Daan van Breugel 1 0
BORD 2 (W) Kristel van Middelkoop Tobias van den Heuvel 1 0
BORD 3 (Z) Benjamin Venema Lennart van der Stelt 1 0
BORD 4 (w) Sem van den Boogaart Bauke van Heelsum 1 0
RONDE 2 Meerkerk 2 2 2 Sleeuwijk 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Stijn Parisi Daan van Breugel 0 1
BORD 2 (W) Mees Eppinga Tobias van den Heuvel 1 0
BORD 3 (Z) Chris van Deventer Lennart van der Stelt 1 0
BORD 4 (w) Stan Bakhuizen Bauke van Heelsum 0 1
RONDE 2 Meerkerk 3 0 4 Pascal 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Martijn van Zandwijk Joshua Koers 0 1
BORD 2 (W) Wouter van Bruchem Kristel van Middelkoop 0 1
BORD 3 (Z) Evi Kers Benjamin Venema 0 1
BORD 4 (w) Gady Schrijver Sem van den Boogaart 0,0 1
RONDE 3 Pascal 2 3 1 Meerkerk 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Joshua Koers Stijn Parisi 1 0
BORD 2 (W) Kristel van Middelkoop Mees Eppinga 1 0
BORD 3 (Z) Benjamin Venema Chris van Deventer 0 1
BORD 4 (w) Sem van den Boogaart Stan Bakhuizen 1 0
RONDE 3 Sleeuwijk 2 4 0 Meerkerk 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Daan van Breugel Martijn van Zandwijk 1 0
BORD 2 (W) Tobias van den Heuvel Gady Schrijver 1 0
BORD 3 (Z) Lennart van der Stelt Evi Kers 1 0
BORD 4 (w) Bauke van Heelsum Shams Yaseen 1 0

Groep 3b

RONDE 1 Pascal 3 1 3 Meerkerk 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Siem de Jager Thijs van Deventer 0 1
BORD 2 (W) Mare Stuij Max Eppinga 1 0
BORD 3 (Z) Louis Liu Falco Blankensteijn 0 1
BORD 4 (w) Boaz Huisman Jennifer de Bruin 0 1
RONDE 1 Giessen / Linge 3 0 4 Sleeuwijk 4 UITSLAG
BORD 1 (z) Dennis van den Boomgaard Michael Verschoor 0 1
BORD 2 (W) Sander van Aalsburg Thomas Verschoor 0 1
BORD 3 (Z) Yarne Spek Tijs Crezee 0 1
BORD 4 (w) Bojan Schwartzmans Floris Niemandsverdriet 0 1
RONDE 1 Meerkerk 4 0,5 3,5 Sliedrecht  2 UITSLAG
BORD 1 (z) Li Ya  Chen Jaco Kruidenier 0 1
BORD 2 (W) Britt Scheffen RicardoVeen 0 1
BORD 3 (Z) Sterre Cobben Jaimy Bakker 0 1
BORD 4 (w) Jasmijn Heinenberg Bastiaan Quelhorst 0,5 0,5
RONDE 2 Sleeuwijk 4 1 3 Meerkerk 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Michael Verschoor Thijs van Deventer 1 0
BORD 2 (W) Thomas Verschoor Max Eppinga 0 1
BORD 3 (Z) Tijs Crezee Falco Blankensteijn 0 1
BORD 4 (w) Floris Niemandsverdriet Jennifer de Bruin 0 1
RONDE 2 Sliedrecht  2 2 2 Pascal 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Jaco Kruidenier Siem de Jager 1 0
BORD 2 (W) RicardoVeen Mare Stuij 1 0
BORD 3 (Z) Jaimy Bakker Louis Liu 0 1
BORD 4 (w) Bastiaan Quelhorst Boaz Huisman 0 1
RONDE 2 Meerkerk 4 0,5 3,5 Giessen / Linge 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Li Ya  Chen Dennis van den Boomgaard 0 1
BORD 2 (W) Britt Scheffen Sander van Aalsburg 0 1
BORD 3 (Z) Sterre Cobben Yarne Spek 0,5 0,5
BORD 4 (w) Jasmijn Heinenberg Bojan Schwartzmans 0 1
RONDE 3 Sleeuwijk 4 1 3 Sliedrecht  2 UITSLAG
BORD 1 (z) Michael Verschoor Jaco Kruidenier 0 1
BORD 2 (W) Thomas Verschoor RicardoVeen 0 1
BORD 3 (Z) Tijs Crezee Jaimy Bakker 0 1
BORD 4 (w) Floris Niemandsverdriet Bastiaan Quelhorst 1 0
RONDE 3 Meerkerk 1 4 0 Meerkerk 4 UITSLAG
BORD 1 (z) Thijs van Deventer Li Ya  Chen 1 0
BORD 2 (W) Max Eppinga Britt Scheffen 1 0
BORD 3 (Z) Falco Blankensteijn Sterre Cobben 1 0
BORD 4 (w) Jennifer de Bruin Jasmijn Heinenberg 1 0
RONDE 3 Pascal 3 3 1 Giessen / Linge 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Siem de Jager Dennis van den Boomgaard 1 0
BORD 2 (W) Mare Stuij Sander van Aalsburg 0 1
BORD 3 (Z) Louis Liu Yarne Spek 1 0
BORD 4 (w) Boaz Huisman Bojan Schwartzmans 1 0

 

Dit bericht is geplaatst in Viertallen-uitslagen. Bookmark de permalink.

Geef een antwoord