Einduitslagen Merwede JeugdSchaakCompetitie 2017

Giessen / Linge 1 met de grote wisselbeker

Na een bloedstollend einde, waarin een snelschaakpartij moest beslissen welk team de wisselbeker mee naar huis mocht nemen, is Giessen / Linge 1 als grote overwinnaar van het 1ste Merwede JeugdSchaak Competitie toernooi uit de bus gekomen.  Hieronder alle uitslagen

 

 

Einduitslagen 1ste Merwede Jeugdschaak Competitie 2017

POULE 1
NAAM BORDPUNTEN MP PUNTEN
1 Giessen Linge 1 6,5 3
2 Pascal 1 6,5 3
3 Dordrecht 1 6 3
4 Sliedrecht 1 5 3
POULE 2
1 Sleeuwijk 1 9 6
2 Sleeuwijk 3 8 4
3 Meerkerk 1 5,5 2
4 Pascal 2 1,5 0
POULE 3
1 Giessen Linge 2 10,5 6
2 Sleeuwijk 4 8 4
3 Sliedrecht 2 6,5 4
4 Sleeuwijk 2 5,5 2
5 Dordrecht 2 4 2
6 Pascal 3 1,5 0
POULE 4
1 Giessen Linge 3 10,5 6
2 Meerkerk 2 7,5 3
3 Merwede 1 3,5 1
4 Meerkerk 3 2,5 0

Persoonlijke uitslagen per poule

Poule 1

RONDE 1 Giessen / Linge 1 2 2 Dordrecht 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Robin Tenhunen Mayhan Shirali 0 1
BORD 2 (W) Andre Rouwert Boer Frederique van der Meulen 1 0
BORD 3 (Z) Tim Versluis Alexander den Otter 1 0
BORD 4 (w) Freek Couwenberg Kaan Telli 0 1
RONDE 1 Pascal 1 2 2 Sliedrecht 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Geert Brandt Barend van Dieren 0 1
BORD 2 (W) Sander Kosten Maurits Verhoeven 1 0
BORD 3 (Z) Julian Rietveld Jurrian Groeneveld 0 1
BORD 4 (w) Christiaan Blom Samuel Gijsen 1 0
RONDE 2 Dordrecht 1 1 3 Sliedrecht 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Mayhan Shirali Barend van Dieren 0 1
BORD 2 (W) Frederique van der Meulen Maurits Verhoeven 0 1
BORD 3 (Z) Alexander den Otter Jurrian Groeneveld 0 1
BORD 4 (w) Kaan Telli Samuel Gijsen 1 0
RONDE 2 Giessen / Linge 1 0,5 3,5 Pascal 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Robin Tenhunen Geert Brandt 0 1
BORD 2 (W) Andre Rouwert Boer Sander Kosten 0 1
BORD 3 (Z) Tim Versluis Julian Rietveld 0,5 0,5
BORD 4 (w) Freek Couwenberg Christiaan Blom 0,0 1
RONDE 3 Pascal 1 1 3 Dordrecht 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Geert Brandt Mayhan Shirali 0 1
BORD 2 (W) Sander Kosten Frederique van der Meulen 0 1
BORD 3 (Z) Julian Rietveld Alexander den Otter 0 1
BORD 4 (w) Christiaan Blom Kaan Telli 1 0
RONDE 3 Sliedrecht 1 0 4 Giessen / Linge 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Barend van Dieren Robin Tenhunen 0 1
BORD 2 (W) Maurits Verhoeven Andre Rouwert Boer 0 1
BORD 3 (Z) Jurrian Groeneveld Tim Versluis 0 1
BORD 4 (w) Samuel Gijsen Freek Couwenberg 0 1

Poule 2

RONDE 1 Sleeuwijk 1 2,5 1,5 Sleeuwijk 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Anne van Heelsum Folker den Hollander 1 0
BORD 2 (W) Daniel van Andel Christine den Hollander 0,5 0,5
BORD 3 (Z) Ivo Stoutjesdijk Marit Pot 1 0
BORD 4 (w) Boaz Verheuvel Rik van Dijk 0 1
RONDE 1 Meerkerk 1 3,5 0,5 Pascal 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Thijs van Deventer Joshua Koers 0,5 0,5
BORD 2 (W) Max Eppinga Kristel van Middelkoop 1 0
BORD 3 (Z) Marten Stuy Benjamin Venema 1 0
BORD 4 (w) Falco Blankensteijn Sem van den Boogaart 1 0
RONDE 2 Sleeuwijk 3 3 1 Pascal 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Folker den Hollander Joshua Koers 1 0
BORD 2 (W) Christine den Hollander Kristel van Middelkoop 1 0
BORD 3 (Z) Marit Pot Benjamin Venema 1 0
BORD 4 (w) Rik van Dijk Sem van den Boogaart 0 1
RONDE 2 Sleeuwijk 1 2,5 1,5 Meerkerk 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Anne van Heelsum Thijs van Deventer 0,5 0,5
BORD 2 (W) Daniel van Andel Max Eppinga 0 1
BORD 3 (Z) Ivo Stoutjesdijk Marten Stuy 1 0
BORD 4 (w) Boaz Verheuvel Falco Blankensteijn 1,0 0
RONDE 3 Meerkerk 1 0,5 3,5 Sleeuwijk 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Thijs van Deventer Folker den Hollander 0,5 0,5
BORD 2 (W) Max Eppinga Christine den Hollander 0 1
BORD 3 (Z) Marten Stuy Marit Pot 0 1
BORD 4 (w) Falco Blankensteijn Rik van Dijk 0 1
RONDE 3 Pascal 2 0 4 Sleeuwijk 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Joshua Koers Anne van Heelsum 0 1
BORD 2 (W) Kristel van Middelkoop Daniel van Andel 0 1
BORD 3 (Z) Benjamin Venema Ivo Stoutjesdijk 0 1
BORD 4 (w) Sem van den Boogaart Boaz Verheuvel 0 1

Poule 3

RONDE 1 Pascal 3 0 4 Dordrecht 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Garron Zeewijk Rany Al Zuhairy 0 1
BORD 2 (W) Siem de Jager Sven Hamberg 0 1
BORD 3 (Z) Louis Liu Bjorn Mol 0 1
BORD 4 (w) Mare Stuij Jan van der Zee 0 1
RONDE 1 Sleeuwijk 2 1,5 2,5 Sleeuwijk 4 UITSLAG
BORD 1 (z) Daan van Breugel Michael Verschoor 0 1
BORD 2 (W) Tobias van den Heuvel Thomas Verschoor 1 0
BORD 3 (Z) Lennart van der Stelt Tijs Crezee 0,5 0,5
BORD 4 (w) Bauke van Heelsum Annika Kool 0 1
RONDE 1 Giessen / Linge 2 3,5 0,5 Sliedrecht 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Stefan Grootveld Jaco Kruidenier 1 0
BORD 2 (W) Boaz Donk Ricardo Veen 1 0
BORD 3 (Z) Christiaan van den Boomgaard Jaimy Bakker 0,5 0,5
BORD 4 (w) Alfie Mc Culloch Sharujan 1 0
RONDE 2 Dordrecht 2 0 4 Giessen / Linge 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Rany Al Zuhairy Stefan Grootveld 0 1
BORD 2 (W) Sven Hamberg Boaz Donk 0 1
BORD 3 (Z) Bjorn Mol Christiaan van den Boomgaard 0 1
BORD 4 (w) Jan van der Zee Alfie Mc Culloch 0 1
RONDE 2 Sleeuwijk 2 3 1 Pascal 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Daan van Breugel Garron Zeewijk 1 0
BORD 2 (W) Tobias van den Heuvel Siem de Jager 1 0
BORD 3 (Z) Lennart van der Stelt Louis Liu 1 0
BORD 4 (w) Bauke van Heelsum Mare Stuij 0 1
RONDE 2 Sliedrecht 2 2,5 1,5 Sleeuwijk 4 UITSLAG
BORD 1 (z) Jaco Kruidenier Michael Verschoor 0 1
BORD 2 (W) Jaimy Bakker Thomas Verschoor 1 0
BORD 3 (Z) RicardoVeen Tijs Crezee 0,5 0,5
BORD 4 (w) Berachiyah de Bruin Annika Kool 1 0
RONDE 3 Sleeuwijk 4 4 0 Dordrecht 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Michael Verschoor Rany Al Zuhairy 1 0
BORD 2 (W) Thomas Verschoor Sven Hamberg 1 0
BORD 3 (Z) Tijs Crezee Bjorn Mol 1 0
BORD 4 (w) Annika Kool Jan van der Zee 1 0
RONDE 3 Giessen / Linge 2 3 1 Sleeuwijk 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Stefan Grootveld Daan van Breugel 1 0
BORD 2 (W) Boaz Donk Tobias van den Heuvel 0 1
BORD 3 (Z) Christiaan van den Boomgaard Lennart van der Stelt 1 0
BORD 4 (w) Alfie Mc Culloch Bauke van Heelsum 1 0
RONDE 3 Pascal 3 0,5 3,5 Sliedrecht 2 0
BORD 1 (z) Garron Zeewijk Jaco Kruidenier 0 1
BORD 2 (W) Siem de Jager Jaimy Bakker 0 1
BORD 3 (Z) Louis Liu RicardoVeen 0 1
BORD 4 (w) Mare Stuij Berachiyah de Bruin 0,5 0,5

Poule 4:

RONDE 1 Meerkerk 2 4 0 Meerkerk 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Stijn Parisi Li Ya  Chen 1 0
BORD 2 (W) Mees Eppinga Shams Yaseen 1 0
BORD 3 (Z) Chris van Deventer Britt Scheffer 1 0
BORD 4 (w) Stan Bakhuizen Sterre Cobben 1 0
RONDE 1 Merwede 1 0 4 Giessen / Linge 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Yarne Spek Levi Frans 0 1
BORD 2 (W) Bojan Schwartzmans Sven Hol 0 1
BORD 3 (Z) Jasmijn Heinenberg Dennis van den Boomgaard 0 1
BORD 4 (w) Berachiyah de Bruin Sander van Aalsburg 0 1
RONDE 2 Meerkerk 3 0 4 Giessen / Linge 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Li Ya  Chen Levi Frans 0 1
BORD 2 (W) Shams Yaseen Sven Hol 0 1
BORD 3 (Z) Britt Scheffer Dennis van den Boomgaard 0 1
BORD 4 (w) Jasmijn Heinenberg Sander van Aalsburg 0 1
RONDE 2 Meerkerk 2 2 2 Merwede 1 UITSLAG
BORD 1 (z) Stijn Parisi Yarne Spek 0 1
BORD 2 (W) Mees Eppinga Bojan Schwartzmans 1 0
BORD 3 (Z) Chris van Deventer Sterre Cobben 1 0
BORD 4 (w) Stan Bakhuizen Sharujan 0,0 1
RONDE 3 Merwede 1 1,5 2,5 Meerkerk 3 UITSLAG
BORD 1 (z) Yarne Spek Li Ya  Chen 0 1
BORD 2 (W) Bojan Schwartzmans Shams Yaseen 0 1
BORD 3 (Z) Jasmijn Heinenberg Britt Scheffer 1 0
BORD 4 (w) Berachiyah de Bruin Sterre Cobben 0,5 0,5
RONDE 3 Giessen / Linge 3 2,5 1,5 Meerkerk 2 UITSLAG
BORD 1 (z) Levi Frans Stijn Parisi 0 1
BORD 2 (W) Sven Hol Mees Eppinga 0,5 0,5
BORD 3 (Z) Dennis van den Boomgaard Chris van Deventer 1 0
BORD 4 (w) Sander van Aalsburg Stan Bakhuizen 1 0

 

Dit bericht is geplaatst in Viertallen-uitslagen. Bookmark de permalink.

Geef een antwoord