Tussenstand 7e Online Competitie

SLIEDRECHT – Bij gebrek aan perspectief dat we op korte termijn weer achter het fysieke schaakbord plaats mogen nemen, organiseren we als Schaakvereniging Sliedrecht een nieuwe editie van het Zwitsers online toernooi. Dit gaat alweer het 7e online toernooi worden sinds het coronavirus zijn intrede deed. Tijdens het korte Paasbezoek aan De Havik afgelopen zaterdag, merkten we bij velen de heimwee naar een ‘echt’ potje schaken. Laten we hopen dat dit tegen de zomer weer mogelijk is, nog even volhouden!

Opzet toernooi

Net als het vorige Zwitserse toernooi spelen we in totaal vijf avonden (8, 15, 22, 29 april en 6 mei), waarvan de beste drie meetellen voor de einstand. Iedereen speelt (maximaal) 7 partijen per avond en per partij wordt de indeling gemaakt op basis van je gescoorde punten. Het speeltempo gaan we iets verlengen: 5 minuten per partij + 3 seconden extra per zet. Hiermee hopen we dat er wat minder ‘gevlagd’ gaat worden. De planning is nog steeds dat elk kwartier een nieuwe ronde start, maar gezien de extra bedenktijd zou dit iets uit kunnen lopen. Als je partij is afgelopen, is het leuk om andere partijen te volgen of om een praatje te maken in de videochat!

Klik hier voor het reglement van deze 7e Online Competitie.

De tussenstand na de 4e ronde van 29 april 2021 ziet er in de 3 groepen als volgt uit:

Groep 1 (rating > 1800):

Nr.NaamScoreSBR1R2R3R4
1.Ronald Breedveld17615,55,556
5.William Gijsen166645,54,56
2.Jorik Klein15,563,355,554,5
3.Arjan van der Leij15594,564,5
4.Wim Pool14,553,354,554
7.Wout Boer1447,854,544,5
8.Robert van Rekom13,552,344,54,54,5
6.Adrian Mensing13,549,54,5454
9.Jerry van Rekom1241,84,53,53,54
11.Kees Wessels1239,533,53,55
10.Meinte Smink11,534,83,54,533,5
12.Teunis den Rooijen9,531,55,54
13.Niels Mijnster5,519,55,5

Groep 2 (rating 1400-1800):

Nr.NaamScoreSBR1R2R3R4
1.Johan van de Griend1338,54,53,54,54
2.Jurgen de Haan11,531,83,54,53,53
3.Peter Vis10,526,33,52,543
4.Kees Brinkman926,53,53,52
5.Joost Stoker9223,52,53
6.Peter Kraaijeveld8153321,5
7.Martijn Stoker7,520,334,5
8.Luana Mensing7,511322,5

Groep 3 (rating < 1400):

Nr.NaamScoreSBR1R2R3R4
1.Stefan van der Waal11302,5434
2.Maarten Hartkoren10,5284,523,52,5
3.Louis Liu1024,33,53,523
4.Ferhat Erdogan10242,5343
5.Camille Breedveld9,524,52,52,534
6.Arco van Houwelingen920,5132,53,5
7.Joshua Koers8133213
8.Rien Lodder810332
9.Jan van Heukelum710,822,52,5
10.Willem Theunisse2,57,252,5
11.Janneke Westerhoven2,56,5110,5
12.Tjerry Hut2,532,5
13.Arie Prins2011
14.Mark van Hulst1010