Clubleden en ratings

Arjan van der Leij, de ratingberekenaar

Ook dit seizoen werden wekelijks, of eigenlijk zelfs per partij, de ELO-ratings van de huidige leden van Schaakvereniging Sliedrecht geactualiseerd. Kees Wessels werkte met grote precisie aan de cijfers, die actueler en zuiverder waren dan die van de KNSB en/of FIDE. Door het plotse overlijden van Wessels ligt de berekening van de clubratings tijdelijk stil. Arjan van der Leij gaat de rol van ratingprofessor binnenkort overnemen.

De actieve clubleden en actuele ratings zien er per 1 oktober 2022 als volgt uit:

Nr.NaamActueelStart+/-
1Niels Mijnster213821335
4William Gijsen2135208946
3Marijn den Hartog2129211415
2Peter van den Bergh20892122-33
6Arjan van der Leij20422043-1
7Adrian Mensing2034198747
5Wim Pool20082050-42
8Tobias Dekker198219820
9Jorik Klein19741976-2
11Wim Hokken196519641
10Tim Schakel19621974-12
12Robert van Rekom19331954-21
13Teunis den Rooijen19121919-7
14Willem Barendswaard190119010
21Dana Verheij1887186918
16Meinte Smink187418713
15Theo Dekker18731880-7
17Wout Boer187318685
18Jerry van Rekom18551864-9
19Hans Klein18341845-11
20Pieter Pons18101827-17
22Johan van de Griend1799177227
23Arjan Kreukniet175117510
24Willem Kuiper17261730-4
25Frank Stoute17081713-5
26Jurgen de Haan16901699-9
27Joost Stoker16861689-3
28Yaro van Beest167016646
30Martijn Stoker1666164719
31Kees van der Does16631668-5
29Henk van der Hoek1623160617
33Henk Prins1622160220
32Peter Vis15891594-5
34Jeroen Brandsma1588157612
36Jaap Euser15681588-20
35Tjerry Hut155115474
38Micha de Jong154215420
39Bert Dobber15411563-22
37Luana Mensing1541151031
41Jaimy Bakker153015300
40Sami Al−Yassin14931502-9
42Arco van Houwelingen144814408
43André van Dieën138813880
44Martin Prins1377136710
46Theo Theunisse136913690
45Louis Liu136513650
47Maarten Hartkoren1364133232
48Jabber al-Yassin133013300
49Vincent Langstraat132213220
50Willem Theunisse1321131011
51Stefan de Waal1297128017
53Simon Kadijk12831293-10
52Henri Hartog127512687
55Rik Versteeg1272126111
58Marcel Klein12661277-11
54Rien Lodder126612660
56Tim de Waard124712452
59Karel Peursem123612360
60Bram Theunisse122112210
61Julian van Dieën120612060
62Ferhat Erdogan11941262-68
57Sven Langstraat119111910
64Matthew Terlouw118011800
65Jurrian Verweij117811780
66Michiel vd Berg11771199-22
63Joas Berkhouwer116811680
67Jelle Peursem116211620
68Niels Theunisse113211320
69Ricardo Veen113111256
70Gerard van der Meijden112111210
71Johan Gijsen1110109812
72Mark van Hulst109910909
73Joshua Terlouw108710870
75Julian Theunisse108610860
76Leo Koppelaar10851089-4
74Justin Sloots108510850
77Roël Koopman108010800
78Sharujan Ratnam107310730
79Mike Boom107010700
80Roland Kop106810680
81Joshua Koers106110610
82William Theunisse105510550
83Gabriël van Valen105310530
84André Langstraat1048100048
98Ryan Wiersma103710370
85Rik Slagboom103710370
86Bart van der Beek103510350
87Angel Theivendram103410340
88Merijn de Witte101810180
89Khaled Klib1017100017
99Lieke de Rover101410140
90Shamiera Ratnam100310030
91Milan Kanthasamy100310030
92Debbie Terlouw100010000
94Lavan Kamalaruban100010000
95Fleur100010000
96Isaac Theivendram100010000
97Cees Moes9861003-17