Tussenstanden 4e Online Competitie Senioren

SLIEDRECHT – Onderstaand de tussenstanden van het 4e online-toernooi bij de senioren van Schaakvereniging Sliedrecht, dat van 12 november tot en met 17 december 2020 plaats heeft gevonden. De eindstand wordt bepaald aan de hand van de 3 beste scores uit de 5 ronden.

Van de 5 avonden tellen de 3 hoogste scores mee in de eindstand. We spelen in één groep, maar de prijzen worden in 3 groepen verdeeld. De punten per avond worden bepaald o.b.v. de stand: de nummer 1 krijgt 200 punten, de nummer 2 195 punten, de nummer 3 190 punten en zo verder naar beneden. Bij een gelijke eindstand na 5 ronden zijn de volgende tiebreaks doorslaggevend:

1. tiebreak 1 is wie de meeste avonden heeft meegedaan.

2. tiebreak 2 is hoogste score op een avond

3. tiebreak 3 is totaalscore inclusief avond 4 en 5

4. tiebreak 4 is laagste score op een avond

5. tiebreak 5 is loten

We spelen elke avond met een ander speeltempo. In de aankondiging een paar dagen voor de speelavond zal het tempo bekend worden gemaakt.

De tussenstanden na de 2e ronde van 19 november 2020 zien er als volgt uit, waarbij we beginnen met de complete tussenstand met alle deelnemers, waarbij er een mooi overzicht is van hoe de spelers van alle groepen zich verhouden, met in rood de koplopers van de verschillende ratinggroepen:

Tussenstand alle deelnemers samen:

Nr.NaamGroepR1R2Totaal
1Peter van den Bergh1200200400
2Jorik Klein1175185360
3Wout Boer1190165355
4Arjan van der Leij1155190345
5Robert van Rekom1180160340
6Teunis den Rooijen1195130325
7Adrian Mensing1130195325
8Kees Wessels1140170310
9Jerry van Rekom1150155305
10Johan van de Griend2125150275
11Arco van Houwelingen217090260
12Meinte Smink1120140260
13Peter Vis2110145255
14Camille Breedveld316570235
15Jurgen de Haan2100135235
16Bert Dobber2105120225
17Sami Al-Yassin290115205
18Simon Kadijk39595190
19William Gijsen1185185
20Jaap Euser260125185
21Wim Pool1180180
22Louis Liu311560175
23Ronald Breedveld1175175
24Dana Verheij1160160
25Rik Versteeg37580155
26Mark van Hulst355100155
27Stefan van der Waal350105155
28Ferhat Erdogan36585150
29Tjerry Hut2145145
30Marco de Ruiter37075145
31Martijn Stoker2135135
32Maarten Hartkoren38550135
33Luana Mensing2110110
34Andre van Dieën34555100
35Peter van de Poel38080
36Joshua Koers36565
37Janneke Westhoven34545
38Tim de Waard34040
39Mike Boom33535
40Michael Bijkerk23030

Groep 1 (rating > 1800):

Nr.NaamR1R2Totaal
1Peter van den Bergh200200400
2Jorik Klein175185360
3Wout Boer190165355
4Arjan van der Leij155190345
5Robert van Rekom180160340
6Teunis den Rooijen195130325
7Adrian Mensing130195325
8Kees Wessels140170310
9Jerry van Rekom150155305
10Meinte Smink120140260
11William Gijsen185185
12Wim Pool180180
13Ronald Breedveld175175
14Dana Verheij160160

Groep 2 (rating 1400-1800):

Nr.NaamR1R2Totaal
1Johan van de Griend125150275
2Arco van Houwelingen17090260
3Peter Vis110145255
4Jurgen de Haan100135235
5Bert Dobber105120225
6Sami Al-yassin90115205
7Jaap Euser60125185
8Tjerry Hut145145
9Martijn Stoker135135
10Luana Mensing110110
11Michael Bijkerk3030

Groep 3 (rating < 1400):

Nr.NaamR1R2Totaal
1Camillle Breedveld16570235
2Simon Kadijk9595190
3Louis Liu11560175
4Rik Versteeg7580155
5Mark van Hulst55100155
6Stefan van der Waal50105155
7Ferhat Erdogan6585150
8Marco de Ruiter7075145
9Maarten Hartkoren8550135
10Andre van Dieën4555100
11Peter van de Poel8080
12Joshua Koers6565
13Janneke Westhoven4545
14Tim de Waard4040
15Mike Boom3535